آراد برندینگ
خانه / پرده هازان / فروش عمده پرده هازان چاپی

فروش عمده پرده هازان چاپی

فروش عمده پرده هازان چاپی، با توجه به افزایش درخواست مصرف کنندگان عزیز، بیش از پیش گسترده تر و قابل دسترس تر شده است. امروزه می توان گفت اکثر مردم این پرده ها را میشناسند و موارد مصرف آنها را بلد هستند.

ولی پرده هازان نیز مانند سایر پرده های موجود در بازار انواع اقسام مدل ها و طرح و رنگ ها را داراست. این طرح و رنگ ها باتوجه به سلیقه ها و دکوراسیون منازل متغییر می شود. طرح و نقش های کودکانه و کارتونی و رنگ روشن معمولا در اتاق خواب ها و اتاق کودکان مورد استفاده قرار میگیرد.

چون این پرده ها به صورت خام نیز یافت می شوند، خریداران در این شرایط راحتتر می توانند خواسته های خود را اجرا کنند و طرح دلخواهشان را اجرا کنند. در ادامه بیشتر به ویژگی های این پرده ها خواهیم پرداخت.

فروش عمده پرده

کاربردهای پرده هازان

پرده هازان بیشتر مناسب منازل است و در محیط های کاری کاربرد چندانی ندارد. با این حال بعضی ها انتخاب می کنند و باید به سلایق افراد احترام قاعل شد. طرفداران هازان بیشتر به خاطر اینکه می توانند ایده های خود را روی پارچه اجرا کنند، بعضی از خانواده ها علاقه دارند که در تزیین اتاق برای سیسمونی، طرح های عکس های دوران بارداری خود را چاپ کنند.

پرده های هازان در جنس مخمل هستند. مخمل ازآن دسته از پارچه هایی است که طول عمر طولانی دارد و یک مزیت مهم که دارد این است که نیازی به زیر پرده ندارد و خود براحتی جلوی نور مستقیم خورشید را می گیرد.

این نوع پرده ها برای اتاق خواب ها بیشتر بدرد میخورند. با نصب این پرده های پارچه ای پنجره ها نیز راحت باز و بسته می شوند ولی در پرده های زبرا چنین نیست. چون پرده باید کاملا بالا برود که پنجره باز شود.

به همین خاطر ما پرده های پارچه ای را برای اتاق های مشتریانمان توصیه می کنیم.

افرادی که به نور زود هنگام خورشید حساس هستند، رنگ های تیره ی این پرده ها را انتخاب می کنند. پرده های هازان با بیش از ۵۰ رنگ مختلف و انواع بیشمار طرح مختلف تولید و اجرا می شوند.

فروش عمده پرده

فروش عمده پرده سلطنتی

مرکز فروش عمده پرده حریر، تور، شانل، راشل، هازان، زبرا، گیپور و سایر اقلام پرده، فعالیت خود رابه صورت گسترده آغاز نموده و با فروش حضوری و اینترنتی کل سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است.

پرده های هندی با پرده ی زیر و دکور ست شده خود زیبایی خاصی به پذیرایی های شما می دهند. طرح و نقش پرده های هندی فوق العاده زیبا و دلبر هستند.

طح های بزرگ و برجسته ای دارند و بیشتر از سایر پرده های طرح دار به چشم می آیند. بعضی از طرح ها کار شده نیز می باشند. در ایران اکثر بانوان طرح های ساده ای انتخاب می کنند ولی بعضی از شهر ها از جمله تبریز و اصفهان و قسمتی از استان تهران داوطلب طرح های شلوغ و کارکرده و رنگی رنگی هستند.

پرده های هندی به عنوان دکور پرده خیلی خاص و یونیک هستند.

فروش عمده پرده

خرید پرده ارزان قیمت راشل

پرده راشل از جمله پرده های تولید داخل با قیمت مناسب است که با حجم بالا در بازار پرده فروان کشور یافت می شود. تولید داخل و زیاد بودن این محصول باعث قیمت پایین آن می شود. علاوه بر این مزایا پرده های راشل زیبا و باجلوه هستند.

شست و شوی راحتی دارند و بعد از آبکش و نمدار اگر نصب شوند، نیازی به اتو کشی هم نخواهند داشت.

یعنی براحتی در لباسشویی هم می توان شست و تمیز کرد.

این پرده ها با در نظر گرفتن سیک و سنگینی طرح ها میتوانند هم در اتاق های خواب و هم در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرند.

پرده های راشل در رنگ های شیری، سفید، کالباسی، قهوه ای و قرمز … در ابزار یافت می شود.

فروش عمده پرده

برای خرید و فروش این محصول و اطلاع از قیمت های به روز آن با ما در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد زارع
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09147731751
پست الکترونيکي:pardesara100@yahoo.com
آراد برندینگ